Tuesday 12 December - 07:09
Startliste - Rudskogen Kartfestival 2017 - KNA Rudskogen 26.08.2017
Det er 82 deltagere totalt.
Cadetti 14 deltagere
6 Elina Lie Rolfsen NOR NMK Modum og Sigdal Bremer/Parilla
13 Vebjørn Grimeli NOR Eggemoen Motorsport TopKart/Iame
14 Per Lunn NOR KNA Oppland Top kart Blue Eagle/Iame parilla
14 Bleron Andersen NOR /
23 Michael Myhre Larsen NOR KNA Varna Haase/Iame
26 Henrik Farmen NOR Eggemoen Motorsport CRG/Iame
38 Dennis Bjerke nor NMK Kongsberg MAC Minarelli/Parilla NORSWIFT 60cc
43 Patrick Ruud nor Eggemoen Motorsport Energy storm/Norswift
49 Sivert Stangeland nor KNA Varna PDB Hero/Norwift
65 Adrian Johansson nor Kan Oppland Pdb/Parilla
67 Marcus Ahlmann Sæter nor KNA Varna Gold/Iame
89 August Grimeil NOR Eggemoen Motorsport Gold/Iame
113 Isabell Rustad NOR NAF Motorsport Ringerike MAC Minarelli/Parilla IAME
116 Nicklas Dotsetsveen NOR KNA Varna PDB/Parilla IAME
Mini 11 deltagere
9 Marcus Myrseth NOR NMK Aurskog-Høland Cosmic/Iame Parilla
10 Adrian Olsen NOR KNA Oppland Top Kart/Iame nor swift
12 Eirik Andrè Haug Fleischer NOR KNA Varna DR/IAME Parilla
21 Felix Alexander Hilton NOR NAF Motorsport Ringerike Mac minarelli/Iame
41 Kyrre Matheo Johannessen NOR KNA Rudskogen Tony Kart/IAME Parillia
67 Tobias Schønberg KNA Varna PDB Falcon/
69 Philip Sebastian Ruud NOR KNA Rudskogen Gold/Parilla
80 Felix Heiberg Heiberg NOR KNA Varna Top Kart Blue Eagle/Iame Parilla Norswift
119 Kristoffer Andresen NOR KNA Varna Birel/iame
135 Helge Syversen NOR KNA Rudskogen Tony Kart/Iame Parilla NorSwift
162 Aleksander Ross Johansen NOR NMK Kongsberg Gillard PDB 950 Hero/IAME Parilla
Rotax 13 deltagere
0 Henrik Ø. Johannessen NOR NMK Modum og Sigdal /
1 Glenn Rumohr Granum NOR NMK Modum og Sigdal Bremer/Rotax
10 Eline Vig NOR NMK Elverum DR/Rotax
16 Lise Marie Johansen nor NMK Kongsberg birel/Rotax
17 Tobias Seilen Verlo NOR NMK Bergen CRG/Rotax
19 Truls Larsen NOR KNA Stavanger Maranello/Rotax Max
23 Sindre Slettemoen Haga NOR KNA Klepp Motorsport CRG/Rotax
24 Julius Flan Rustad NOR Eggemoen Motorsport DR /Rotax
38 Ruben Norum Kverkild NOR KNA Midt-Norge DR/Rotax
55 Erlend Slettemoen Haga NOR KNA Klepp Motorsport CRG/Rotax
58 Thomas Håland NOR Nmk Lister DR/Rotax
98 Eivind Ås nor NMK Elverum DR/Rotax
99 Frank Norum Kverkild NOR KNA Midt-Norge DR/
Junior 125 15 deltagere
3 Simen Lille-homb NOR KNA Oppland Gillard/vortex
12 Oliver O.lønstad KNA Oppland Tony Kart/Vortex
14 Lasse Lunn NOR KNA Oppland Top Kart Twister/Rok
15 Michael Arnestad nor KNA Klepp Motorsport Intrepid/Vortex
19 William Lynum Lund NOR Nmk Andebu Parolin/31401
20 Marcus Thømt NOR KNA Varna Gillard/Vortex
21 Andreas Eik NOR NMK Bergen Mach1/Vortex
33 Jonas H. Rød NOR NMK Grenland Gillard/ROK JR
40 Conrad Georgsen NOR KNA Varna MAC Minarelli/ROK
49 Håvard Ø. Johannessen NOR NMK Modum og Sigdal Intrepid/Vortex
64 Jonas B Kløvstad NOR KNA Oppland Gillard/Vortex
73 Øystein Opskar nor Eggemoen Motorsport Gillard/ROK JR
76 Sondre Kvilekval NOR NMK Grenland Tony Kart/Vortex
88 Trym Tollefsen NOR NMK Kongsberg Righetti Ridolfi/Vortex ROK
191 Mina Louise Nilsen Pedersen nor NMK Aurskog-Høland DR PinkEdition/Vortx
X30 23 deltagere
2 Martin Ellegård NOR KNA Varna DR/IAME
3 Knut Eirik Knudsen NOR NMK Kongsberg Gillard/IAME/Parilla
5 Adrian Karterud NOR KNA Varna Tony Kart/Iame
7 Guro Majormoen NOR NMK Kongsberg Kosmic/IAME X30
11 Kim André Jøntvedt NOR NMK Kongsberg MacMinarelli/Iame/
14 Simen Aaserud NOR Nmk Gardemoen 00/Parilla X30
21 Håvard Hallerud NOR NMK Sunnfjord Mach1/IAME
22 Jens Kristian Jenssen NOR KNA Rudskogen MacMinarelli/Iame
32 Jonas Bakkerud Helgevold NOR NMK Kongsberg Kosmic/Iame
33 Tobias Nyberg NOR Oslo Motorsportklubb Tony Kart /Iame Parilla
46 Vegard Floki Fyrileiv NOR KNA Varna Gillard TG15/IAME
64 Rolf Adrian Engen NOR KNA Rudskogen Mac Minarelli/Iame
65 Eddy Authen NOR Kna Indre Ytre østfold Crg/Iame
68 Rino Rostad NOR KNA Rudskogen Mac/Iame
73 Jostein Helliksen Kongsgård NOR NMK Kongsberg Gillard /IAME
80 Christoffer Schwabe NOR KNA Varna Gold/Iame X30
81 Oliver Nordli nor NMK Trøgstad Top Kart/IAME
83 Erlend Juan Olsen nor KNA Varna Gillard/Iame
90 Magnus Gustavsen NOR KNA Varna top kart/iame
93 Molly Pettit nor Asker Og Bærum Motorsport DR Racing Kart/IAME
94 Sander Strandbråten NOR NMK Modum og Sigdal DR Racingkart/Parilla IAME X 30
96 Morten Trandem NOR Nmk Andebu Sodikart/Iame Parilla X30
217 Marius Solli Poulsen NOR Nmk Andebu Tony Kart/Iame Parilla
Rotax DD2 6 deltagere
12 Sivert Møyland nor DR Xator/Rotax DD2
14 Jonas Bjørge NOR NMK Bergen Maranello/Rotax
42 Stian Hovland NOR KNA Klepp Motorsport Praga Dragon/Rotax
46 Lars Gjermestad NOR KNA Klepp Motorsport PRAGA/Rotax
54 Nikolai Stien NOR KNA Varna DR/Rotax
97 Markus Gjesdal NOR NMK Grenland Birel ART/Rotax
Logg inn

Disse sidene er under utvikling.

Dette er et system som først og fremst håndterer elektronisk påmelding til motorsport stevner.
På sikt vil systemet kunne håndtere både planlegging og organisering av de fleste typer stevner.

Har du spørsmål, eller ønsker å benytte deg av systemet så ta gjerne kontakt.