Tuesday 12 December - 07:06
Startliste - Pinseløpet 2017 - KNA Rudskogen 03.06.2017
Det er 53 deltagere totalt.
Cadetti 17 deltagere
6 Elina Lie Rolfsen NOR NMK Modum og Sigdal Bremer/Parilla
12 Selmer Strengen nor NMK Trøgstad CRG/Iame
13 Vebjørn Grimeli NOR Eggemoen Motorsport TopKart /
14 Per Lunn NOR KNA Oppland Top kart Blue Eagle/Iame parilla
14 Bleron Andersen NOR /
19 Isabel Rønning nor KNA Varna Praga/Iame
23 Michael Myhre NOR KNA Varna Haase/Iame
37 Gustav Bjørhovden NOR NMK Kongsberg Mach1/IAME
38 Dennis Bjerke nor NMK Kongsberg MAC Minarelli/Parilla NORSWIFT 60cc
40 Per Kristian Marvold NOR NMK Elverum Energy storm /Parilla
43 Patrick Ruud nor Eggemoen Motorsport Energy storm/Norswift
65 Adrian Johansson nor Kan Oppland Pdb/Parilla
67 Marcus Ahlmann Sæter nor KNA Varna Gold/Iame
84 Sigurd Finden NOR NMK Trøgstad Tony Kart/IAME
87 Sol Christensen NOR KNA Klepp Motorsport TopKart/IAME
89 August Grimeli nor Eggemoen Motorsport TopKart /
116 Leander Kleppe Langeland nor NMK Trøgstad Sodi Mini/Raket 60
Mini 17 deltagere
7 Niklas Eker Abrahamsen nor NMK Modum og Sigdal Bremer/Iame Parilla
9 Marcus Myrseth NOR NMK Aurskog-Høland Cosmic/Iame Parilla
10 Adrian Olsen NOR KNA Oppland Top Kart/Iame nor swift
11 Mathias Skovrand Andreassen nor KNA Varna Top kart blue eagle/Iame
18 Håvard Hjallen nor NMK Kongsberg Tecno/IAME PARILLA NORSWIFT
41 Kyrre Matheo Johannessen NOR KNA Rudskogen Tony Kart/IAME Parillia
43 Emma Eker Abrahamsen nor Nmk Modum & Sigdal Bremer/Iame Parilla
61 Benjamin Fuglesang NOR KNA Varna Gold/Norswift
69 Philip Sebastian Ruud NOR KNA Rudskogen Gold/Parilla
80 Felix Heiberg Heiberg NOR KNA Varna Top Kart Blue Eagle/Iame Parilla Norswift
85 Theo Eriksen NOR NMK Trøgstad Birel Art/IAME
115 William Seielstad Førland NOR KNA Varna Mac minarelli/iame
119 Kristoffer Andresen NOR KNA Varna Birel /Imae parilla
130 Birk Christensen NOR KNA Klepp Motorsport TopKart/Iame
135 Helge Syversen NOR KNA Rudskogen Tony Kart/Iame Parilla NorSwift
162 Aleksander Ross Johansen nor NMK Kongsberg Gillard PDB 950 Hero/IAME Parilla
194 Tuva Hauge Nilsen nor KNA Klepp Motorsport FK /
KZ2 6 deltagere
6 Viktor Lassen dk Rgkk GP/Tm
8 Henrik Opstad NOR KNA Klepp Motorsport Praga/TM
9 Lasse Poulsen DNK Skk /
33 Tobias Nyberg NOR Oslo Motorsportklubb Tony Kart/TM
37 Nicolaj Larsen DNK Skk PCR/TM
55 Mogens Markvard Inthanai Inthanai c Motorsport Nortdjylland PCR/TM
Junior 125 8 deltagere
11 André Brynteson Larsen NOR KNA Varna Top kart twister/Vortex
12 Oliver O.lønstad KNA Oppland Tony Kart/Vortex
20 Marcus Thømt NOR KNA Varna Gillard/Vortex
29 Lasse Lunn NOR KNA Oppland Top Kart Twister/Rok
33 Jonas H. Rød NOR NMK Grenland Gillard/Vortex
37 Kristiane Hvaal Engh NOR KNA Oppland Top Kart/Vortex
40 Conrad Georgsen NOR KNA Varna Mac Minarelli/JrRok
81 Hellek August Frøsaker NOR KNA Oppland Intrepid/Rok
X30 5 deltagere
3 Knut Eirik Knudsen NOR NMK Kongsberg Gillard/IAME/Parilla
68 Rino Rostad NOR KNA Rudskogen Mac/Iame
78 Mats Linnerud Borge NOR Krabyskogen Motorsport Topkart/S1957
79 Marius Solli Poulsen NOR Nmk Andebu Tony kart/Iame Parilla
88 Markus Grefslie NOR KNA Varna Gillard/IAME
Logg inn

Disse sidene er under utvikling.

Dette er et system som først og fremst håndterer elektronisk påmelding til motorsport stevner.
På sikt vil systemet kunne håndtere både planlegging og organisering av de fleste typer stevner.

Har du spørsmål, eller ønsker å benytte deg av systemet så ta gjerne kontakt.